Licytacje Samochodów USA

Auta w USA to wyjątkowo atrakcyjny pod względem cen rynek. Samochody są tam wyjątkowo tanie z racji na znacznie niższe podatki, a dodatkowo, nieopłacalność naprawy samochodu sprawia, że sprzedawane są one nawet przy niewielkich usterkach. Licytacje samochodów w USA to zatem wielka szansa na znalezienie w niskiej cenie samochodu marzeń, który z nami staje się realnym nabytkiem.

Poszukiwanie samochodów jakie oferują licytacje samochodów USA nie jest łatwe, bowiem można napotkać nieuczciwych oszustów, którzy wykorzystują nieobeznanych w realiach rynku motoryzacyjnego. Każdego dnia na aukcjach internetowych pojawiają się setki nowych ofert, zarówno licytacji samochodów USA, jak również innych pojazdów jak motocykle.

Licytacje samochodów w USA – dlaczego warto zdać się na specjalistów?

Auta na licytacjach wystawiane są w setkach domach aukcyjnych na terenie Stanów Zjednoczonych, przez co ilość samochodów dla poszukiwaczy perełek motoryzacyjnych to miliony pojazdów różnego rodzaju. Można wybierać i przebierać, a z naszą ofertą, znajdziesz zarówno zaawansowane technicznie nowe samochody, jak również kultowe samochody zabytkowe, które z dumą zaprezentujesz na szosach. Z naszą pomocą możesz liczyć:

• fachowe doradztwo i pomoc na każdym etapie – poczynając od licytacji samochodów USA
• pełną obsługę po wyborze samochodu – transport, odprawę celną, dostarczenie samochodu pod wybrany adres.

Z nami licytacje samochodów USA to czysta przyjemność zakupów.

Licytacje aut z USA

Szukasz wymarzonego samochodu i zastanawiasz się na czym polegają licytacje aut z USA? Z nami znajdziesz odpowiedź na ten nurtujący problem, bowiem pomożemy Ci krok po kroku odszukać i sprowadzić pod Twoje drzwi wymarzony wóz.

Oferujemy kompleksową wyszukiwarkę, dzięki której auta z USA dostępne na licytacje, możesz obejrzeć dopasowują kryteria wyboru do własnych preferencji. Jako fachowcy w dziedzinie, pomagamy znaleźć licytacje aut USA odpowiadające oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Jakiej ceny na licytacji aut z USA możesz się spodziewać? Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi, jednak szacunkowe koszty postaramy się obliczyć na podstawie podobnych aukcji i ewentualnych kosztów związanych z naprawami wybranego pojazdu.

Licytacje aut z USA a ich stopień uszkodzenia

Decydując się na licytacje aut USA możemy spodziewać się wielu pojazdów, które uległy uszkodzeniu, przez co wystawiane są one na aukcje. Pochodzą one między innymi:

• z licytacji prywatnych,
• od firm ubezpieczeniowych w Kanadzie i USA.

Większość z dostępnych na licytacjach aut to samochody niemal nowe, które po niewielkim nawet wypadku trafiają do sprzedaży, przez co nasi Klienci, mogą liczyć na rewelacyjną opcję inwestycji. Jako, że amerykańskie wozy najczęściej po wypadku czy usterce nie są naprawiane – gdyż zwyczajnie się to nie kalkuluje, wystawiane na licytacjach aut są wyjątkowo tanie i warte zachodu. Koszty napraw często są nieznaczne, a wraz z kosztami sprowadzenia ich do Polski są bardzo atrakcyjne cenowo.

Reklama