Ceny samochodów w USA

Każdy na hasło tanie samochody z USA, zastanawia się jakie, tak właściwie mogą być ceny aut w USA, że ich sprowadzanie, opłaty celne i podatkowe nie zniechęcają potencjalnych nabywców do zakupu kolejnych pojazdów zza Oceanu. Jak się okazuje, nawet podsumowując wszystkie powyższe koszty, rachunek rentowności takiej inwestycji nie pozostawia złudzeń – na niektórych modelach samochodów, można zaoszczędzić nawet kilkaset tysięcy złotych!

Skąd niskie ceny aut w USA

Ceny samochodów w USA są niskie z racji na niskie podatki, a co za tym idzie, ich dostępność i okazje cenowe to rzecz zupełnie normalna. Jako profesjonaliści wyszukujemy dla naszych Klientów największe okazje cenowe, dzięki którym, mogą się oni cieszyć samochodami z USA w niesamowicie atrakcyjnych cenach. Dla przykładu Mercedes E350 w kraju może kosztować ponad 250 tysięcy złotych, podczas gdy podobny model sprowadzony z USA to koszt około 50 tysięcy dolarów, a to przekłada się na oszczędność nawet 100 tysięcy złotych. Samochody USA to zatem wyjątkowo okazyjne ceny, szczególnie w kwestii samochodów z wyższej półki. Gorąco polecamy bogatą ofertę samochodów z Ameryki.

Rynek amerykańskich samochodów jest ogromny, dlatego ceny samochodów w USA lubią zaskakiwać okazjami np.:

  • Chevrolet Aveo sedan to koszt około 10 tysięcy dolarów (25 tys. złotych), a w Polsce to koszt rzędu nawet 40 tysięcy;
  • Saab 9-3 Sport Sedan – 28 tys. dolarów (70 tys. złotych).

W poszukiwaniu dobrych okazji na samochody USA, można liczyć na świetne ceny, dlatego też oferujemy kompleksową pomoc, w wyszukiwaniu najlepszych ofert i cen grzechu wartych.

Reklama