Auta Amerykańskie Komis

Jak wynika z analiz rynku, chętnych na zakup auta z Ameryki poprzez komis z roku na rok przybywa. Nie jest to zaskakujące bowiem można zyskać niemal nowy i wyjątkowo niedrogi samochód na bardzo przystępnych warunkach. Ekspresowy import aut amerykańskich oferowany przez profesjonalny komis pozwala:

  • zyskać wysokiej klasy samochód z szerokiego wachlarza marek i modeli,
  • zakupić auta z Ameryki na bardzo korzystnych warunkach finansowych,
  • w sposób łatwy i bezproblemowy załatwić wszelkie niezbędne formalności, a także ograniczyć koszty sprowadzaniu samochodu indywidualnie,
  • cieszyć się wymarzonym samochodem w miarę szybko.

Komis aut amerykańskich i najlepsze ceny

Nie da się ukryć, iż to właśnie doskonałe ceny wyróżniają na tle innych miejsc zakupu samochodów komis aut amerykańskich. Działanie bez zbędnych pośredników, a także doskonale zorganizowana logistyka działań związanych z wyszukiwaniem najciekawszych ofert, formalnościami, transportem i obsługą klienta pozwala zapewnić najwyżej jakości usługi przez co auta z Ameryki i ich profesjonalny komis, cieszą niezwykłym powodzeniem i pozytywnymi opiniami.

Profesjonalny komis aut z Ameryki działa wydajnie, bowiem bazuje na ścisłej i pewnej współpracy ze spedycjami morskimi i lądowymi zza Oceanu. Zaufani współpracownicy to podstawa najlepszych inwestycji i zadowolenia klientów, dlatego też przykładamy największą wagę do każdego detalu naszej działalności.

Komis samochodów amerykańskich

Komis samochodów amerykańskich to gwarancja najniższej ceny, bowiem są one nawet od 40 do 50% niższe! Co więcej amerykańskie samochody znajdujące się w bogatej ofercie jaką przedstawia komis, to także znacznie lepsze wyposażenie poszczególnych modeli samochodów – w porównaniu do tych nabytych na rynku europejskim.

Samochody amerykańskie – komis i jego zalety

Do głównych atutów, jakie bez wątpienia warto przypisać komisowi samochodów amerykańskich zaliczyć można:

  • różnorodność opcji – auta nowe, bezwypadkowe lub uszkodzone,
  • samochody poleasingowe lub od prywatnych właścicieli,
  • kompleksową pomoc podczas zakupu i wyborze właściwego pojazdu, który spełni oczekiwania Klienta,
  • załatwianie wszelkich formalności przez komis samochodów amerykańskich, który ułatwia działanie i zapewnia prawidłowość i kompletność ich wykonania.

Co więcej, samochody pochodzące z komisów aut amerykańskich to modele sprowadzane sposób fachowy, posiadające pełną dokumentację i właściwą odprawę celną. Komis zapewnia doskonałą opiekę nad całością transakcji w tym również dokonuje wszelkich płatności związanych z opłatami podatku akcyzowego, VAT-u czy cła.

Kompleksowa oferta komisu aut amerykańskich pozwala również doprowadzić samochód do najlepszego stanu już po jego sprowadzeniu – zwłaszcza gdy decydujemy się na pojazd z uszkodzeniami, powypadkowi itp. Nie mniej ważne jest dla wielu Klientów również przystosowanie auta do europejskich warunków i przepisów drogowych.

Reklama