Amerykańskie samochody na sprzedaż

Samochody z Ameryki dostępne na sprzedaż to doskonała inwestycja, którą wartą wziąć pod uwagę podczas poszukiwania pojazdu dla siebie. Ich zaletą jest przede wszystkim to, że są to auta, które nie miały okazji przeżyć zbyt wielu przygód. Dlaczego? Tanie amerykańskie samochody na sprzedaż to pojazdy, które uległy najczęściej niewielkiemu wypadkowi bądź usterce, a ponieważ Amerykanie rzadko naprawiają swoje pojazdy – wystawiane są one na licytacje. Najczęściej są to również pojazdy niemal nowe – maksymalnie kilkuletnie, które posiadają pewny przebieg.

Amerykańskie samochody na sprzedaż w Polsce sprowadzane są z pewnych źródeł, dlatego można być spokojnym o ich detale formalne i techniczne. Każdy pojazd jest przez nas szczegółowo weryfikowany, dlatego nasi Klienci wiedzą co kupują i w jakim stanie.

Samochody z Ameryki na sprzedaż i ich różnorodność

Jedno jest pewne w kwestii samochodów z Ameryki dostępnych na sprzedaż – to istna kopalnia samochodów o niskich przebiegach – średnio te same modele w USA (rocznikowo) mają przebieg nawet o 10 razy mniejszy w przeciwieństwie do aut dostępnych na sprzedaż z Niemiec, Holandii czy Szwajcarii. Do każdego pojazdu należy podejść indywidualnie, gdyż jak wiadomo zdarzają się wyjątki ode reguły, jednak warto poszukać czegoś dla siebie. Uważać należy jedynie na pojazdy oznaczone:

  • Certificate of Destruction
  • Damage Equal to the Value
  • For Parts Only
  • Non Rebuildable
  • Non Repairable

Są to pojazdy, których nawet za bezcen nie warto sprowadzać.

Auta z Ameryki na sprzedaż

Pojazdy różnego rodzaju sprowadzane z Ameryki bywają znacząco odmienne od tych dostępnych na naszym rodzimym rynku europejskim. Auta amerykańskie na sprzedaż to solidne i bardzo atrakcyjne cenowo rozwiązania, dzięki którym możemy spełnić swoje motoryzacyjne marzenia znacznie taniej, niż się tego spodziewamy.

Inwestycja w auta z Ameryki na sprzedaż

Różnorodność modeli, ciekawe okazje cenowe, a także możliwość negocjacji cen sprawia, że nawet pomimo kosztów sprowadzenia oraz opłat z nimi związanych jak cło czy podatki, amerykańskie auta na sprzedaż to nie lada gratka dla poszukiwaczy okazji. Na co należy uważać podczas szukania auta z Ameryki na sprzedaż? Przede wszystkim:

  • należy uważać na przesadnie zaniżone ceny – warto zweryfikować wówczas cenniki podobnych modeli w innych stanach
  • wsparcie wyspecjalizowanej firmy – to niewiele większy koszt, a znacząco lepsze warunki i bezpieczeństwo transakcji,
  • ocena auta na oko na zdjęciach może być myląca, dlatego warto dopytywać o szczegóły, stan techniczny, aktualne naprawy itp.

Amerykańskie auta na sprzedaż jakie dostać można z naszą pomocą, trafiają w ręce Klientów w pełni sprawdzone pod kątem formalnym oraz technicznym, dlatego stanowią one inwestycję idealną dla każdego, kto marzy o luksusowym wozie z pewnych źródeł i w atrakcyjnej cenie. Satysfakcja z posiadania efektownego sedana, pojemnego SUV-a czy kultowego amerykańskiego wozu zabytkowego jest nieopisana i warta każdego centa.

Reklama